قوانین و مقررات سایت گیم پوینت

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات

وبسایت گیم پوینت همواره در تلاش بوده تا بهترین چیت ها ، ترینر ها ، افزونه ، فارسی ساز ها و مقاله ها را برای شما تهیه و آماده کند . تجربه خریدی راحت و سریع را در این وبسایت تجربه کنید. اعتماد شما اعتبار ماست

قوانین وبسایت گیم پوینت

1-وبسایت گیم پوینت همواره در تلاش بوده تا بهترین چیت ها ، ترینر ها ، افزونه ، فارسی ساز ها و مقاله ها را برای شما تهیه و آماده کند و حق کپی رایت آنها کاملا محفوظ است.

2-خرید در وبسایت گیم پوینت با استفاده از درگاه های معتبر کشور بوده و بعد از پرداخت لینک محصولات در پنل کاربری شما ، بخش دانلود ها قرار میگیرند و همچنین یک لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود.

3-هیچ کدام از محصولات سایت به دلیل ماهیت چیت یا ترینر بودن آنها تضمینی نمیشوند و نباید از آنها سوء استفاده کرد و از این رو وبسایت گیم پوینت هیچ گونه تضمینی بابت بن شدن از بازی ها را نمیدهد و هیچ مسئولیتی در قبال بن شدن شما ندارد. (فعال کردن تنها چند قابلیت از چیت ها راه بی خطر تری برای بازی ها است و توصیه میشود تمامی قابلیت ها را همزمان فعال نکنید)

4-محصولات میتوانند بدون تاریخ انقضا و یا دارای تاریخ انقضا باشند و پس از پایان تاریخ انقضای آنها لینک دانلود به صورت خودکار از پنل کاربری شما حذف میگردد. برای مثال (لینک دانلود چیت بازی وارزون 1 ماهه پس از یک ماه حذف میشود)

5-امکان تعویض محصولات تنها برای اضافه کردن تاریخ تمدید آنها وجود دارد و نمیتوان محصولات را تعویض کرد. برای مثال (میتوانید چیت بازی وارزون را از 1 ماهه به 3 ماهه آپدیت کنید)

6-امکان بازگشت وجه برای اینکه محصولات دانلودی هستند و دارای هیچ گونه لایسنسی برای بازگشت نیستند وجود ندارد و هر گونه درخواستی در رابطه با بازگشت وجه بدون جواب می ماند.

7-نماد اعتماد وبسایت تنها برای خریدی امن ، سریع و همچنین ارائه لینک های دانلود استفاده میشود و به دلیل ماهیت چیت بودن محصولات سایت نمیتوان از آن برای محصولات استفاده کرد. نماد اعتماد سایت برای محصولات سایت استفاده نمیشود و خرید از سایت بر معنی قبول قوانین است.

8-خرید،فروش و یا بوست اکانت ممکن است از طرف بازیساز باعث مسدود شدن اکانت شود و ریسک آن به عهده خریدار است.

9_هر گونه کلمات رکیک و توهین میتوانید منجب به قطع پشتیبانی محصولات گردد.

10-حقوق مالکیت معنوی: تمامی حقوق مالکیت معنوی مربوط به ترینرها و چیت ها و محتوای وب‌سایت محفوظ است و هرگونه استفاده غیرمجاز از آن تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

11-مسئولیت ما در حفظ حریم خصوصی شما بسیار مهم است. ما تضمین می‌کنیم که اطلاعات شخصی شما که از طریق این وب‌سایت جمع‌آوری می‌شود، با حفظ حریم خصوصی شما و تطابق با قوانین حریم خصوصی محافظت می‌شود. این شامل اطلاعاتی مانند نام، آدرس ایمیل، اطلاعات تماس، و هرگونه اطلاعات دیگری که شما طبق موارد مختلف به ما ارائه می‌دهید، می‌شود.

ما از این اطلاعات برای ارائه خدمات و محصولات مورد نظر شما، ارتباط با شما، بهبود وب‌سایت و تجربه کاربری، و ارسال اطلاعیه‌های مرتبط با خدمات و محصولات ما استفاده می‌کنیم. هیچگونه اطلاعات شخصی شما را به شخص ثالثی فروخته یا اجاره نمی‌دهیم، مگر اینکه مجبور به انجام چنین کاری برای رعایت قوانین مربوطه باشیم.

12-قوانین در وبسایت گیم پوینت میتوانند همواره بروزرسانی شوند و کاربران باید در هنگام خرید آنرا مطالعه و تایید کنند.

خرید در وبسایت گیم پوینت به منظور قبول شرایط و قوانین خواهد بود (برای خرید هر محصول باید تیک گزینه قبول شرایط و مقررات زده شود تا کاربر بتواند خرید را کامل کند) و گیم پوینت هیچگونه مسئولیتی در قبال بن شدن شما و دیتکت شدن محصولات ندارد.

با تشکر وبسایت گیم پوینت

تاریخ آخرین بروزرسانی : 1400/01/08