منوی دسته بندی

بهترین بازی های سبک پلتفرمر

قبل از معرفی بازی ها باید بدونیم که سبک پلتفرمر شامل چه دسته از بازی هایی میشه ، بازی های سبک پلتفرمر شامل مکانیک به چپ و راست حرکت کردن و بالا پایین رفتن و عبور از موانع هستند ، بازی هایی که پریدن در آن قابل کنترل نیست شامل این دسته نمیشوند ، گیمر ها در این سبک بازی کنترل شخصیت بازی را در دست دارند.

بهترین بازی های سبک پلتفرمر
بهترین بازی های سبک پلتفرمر

بازی پلتفرمر crash bandicoot n. sane trilogy

در این بازی محبوب و قدیمی شما باید در مسیر خود روی موانع مختلف بپرید ، بشکه هارو نابود کنید و به جلو برید ، این بازی در دنیا به شدت محبوب است و یکی از اولین بازی های پلتفرمینگ به شمار میرود ، شما در این بازی میتوانید حتی کاراکتر خود را عوض کنید و با استفاده از امتیاز چیز های مختلفی به دست بیاورید.

crash bandicoot n. sane trilogy
crash bandicoot n. sane trilogy

بازی پلفترمر Unravel 2

بازی آنراول یک بازی بسیار جذاب با گرافیکی بسیار عالی هستش ، در این بازی بسیار دارک و عجیب ، شما نقش یک کاموا شبیه به یک آدم با 3 تا شاخ هستید و در کنار خود یک دوست هم دارید که شبیه شماست اما کله اون شبیه هلال ماه هستش ، باید با دوست خود و به کمک همدیگه مسیر خودتون رو پیدا کنید و از موانع عبور کنید.

Unravel 2
Unravel 2

little nightmares 2

یک بازی بسیار مخوف و عجیب در ادامه داستان نسخه اول این بازی ، در این بازی شما نقش آدم کوچولو جدیدی را دارید که در یک دنیا عجیب و بزرگ گیر کرده است ، در اواسط بازی با کاراکتر دختر بازی که در قسمت اول آن بود یکدیگر را میبینید و باید از این دنیای ترسناک که پر از آدم های قاتل و هیولا است فرار کنید.

در آخر این بازی پلتفرمر شما را بسیار شوکه میکند و داستان بسیار عجیب تمام میشود.

little nightmares 2
little nightmares 2

بازی پلتفرمر rayman legends

یک بازی بسیار عالی و محبوب ، در این بازی شما با خانواده تان در حال زندگی هستید که ناگهان موجودات عجیبی به شما حمله میکنند ، شما باید مرحله به مرحله این بازی را انجام دهید و این موجودات را نابود کنید و باقی افراد را نجات دهید ، در بعضی از مراحل بازی گیم پلی با آهنگ بازی ترکیب شده که شامل آهنگ های بسیار زیبایی میشه و محبوبیت آنرا چند برابر کرده است.

rayman legends
rayman legends

این بود از معرفی چند بازی پلتفرمر معروف که میتونید در اینترنت آنها را دانلود کرده و به تجربه آنها بپردازید ، نظرات خود را برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.