منوی دسته بندی

بازی نقش آفرینی کامپیوتر

در مقاله قصد معرفی چند بازی نقش آفرینی (بقا) یا RPG کامپیوتر رو داریم، بازی‌های نقش آفرینی سبک بازی‌های هستند که در آن بازیکن نقش یک شخصیت خیالی یا حقیقی را در بازی می‌گیرد و باید در آن کارهایی که گفته شده را انجام داده و مأموریت ها را به پایان برساند. با گیم پوینت و معرفی این بازی‌ها همراه باشید.

بازی نقش آفرینی کامپیوتر
بازی نقش آفرینی کامپیوتر

آنچه در این مقاله میخوانید...

بازی بقا Minecraft

یک بازی بسیار جذاب که در داستان آن شما در نقش یک فرد بدون هیچ صلاحی هستید که باید در دنیای بازی با قدم اول یعنی جمع کردن چوب تا کشتن اژدهای دنیای اندر پیش بروید، در این بازی شما باید با کشتن حیوانات غذا به دست آورید، خانه بسازید، حواستان به غروب خورشید باشد تا در شب زامبی‌هایی که ظاهر می‌شوند شما را به کشتن ندهند…

بازی بقا Minecraft
بازی بقا Minecraft

Subnautica

یک بازی عالی و متفاوت، بیشتر شرکت‌های سازنده بازی از ساخت بازی‌هایی که شما را زیر آب ببرد به دلیل ترس بازیکنان از زیر آب از ساختن هم‌چین بازی‌هایی خودداری می‌کنند اما Subnautica یک بازی بقا زیر آب است که مناظر بسیار زیبایی هم در زیر آب دارد، شما در این بازی باید با چیزهایی که در آب پیدا می‌کنید، و سفینه باقی مانده‌تان خود را نجات دهید.

Subnautica
Subnautica

بازی بقا Rust

یک بازی بسیار جالب و محبوب ، در این بازی شما در نقش یک فرد کاملا عادی با هیکلی ورزشکاری هستید که هیچ لباسی به تن ندارد و باید در جنگلی که قرار گرفته زنده بماند ، در این بازی شما باید در محیطی که بیشتر انسان ها مرده اند و خرابی های بسیاری به بار آمده زنده بمانید و برای خود خانه بسازید ، همچنین میتوانید با دوستان خود این بازی بزرگ را تجربه کنید.

بازی بقا Rust
بازی بقا Rust

DREADNOUGHT

بازی‌هایی در دنیای مکعبی، در زیر آب و در زمین را به شما معرفی کردیم اما در این بازی شما باید در فضا زنده بمانید، در این بازی به شما ناوگانی بزرگ از کشتی‌های فضایی داده می‌شود که باید آنها را توسعه داده و بزرگ کنید و همچنین با کشتی‌های دیگر به جنگ بپردازید…

DREADNOUGHT
DREADNOUGHT

این بود از معرفی چند بازی در سبک بقا، نظرات تون رو برامون بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید