دانلود بیش از 6000 وکتور 3 بعدی

گیم پوینت

وکتور سه بعدی

بیش از 7000 وکتور سه بعدی با کیفیت

1 1

دانلود وکتور 3 بعدی : وکتور های ۳ بعدی یکی از پر استفاده ترین عکس ها و افکت ها در طراحی های مختلف هستند و شما میتوانید برای طراحی یک پوستر ساده ، یک بنر و حتی تبلیغات خود از آنها استفاده کنید.
وکتور های ۳ بعدی در سایت های مختلفی موجود هستند اما تعداد آنها کم و بسیار گران قیمت هستند ، شما میتوانید با تهیه پکیج ما بیش از ۶۰۰۰ وکتور ۳ بعدی با کیفیت را دانلود کنید. تمامی وکتور ها به صورت PNG هستند و میتوانید از آنها در طراحی های خود استفاده کنید.
وکتور های سه بعدی برای شما کاملا دسته بندی شده و در پوشه های مختلف قرار داده شده اند.

نمونه عکس وکتور های سه بعدی
نمونه عکس وکتور های سه بعدی

نحوه دانلود وکتور 3 بعدی

قیمت وکتور ۳ بعدی ۶۰۰۰ عددی در دسته بندی های مختلفی مانند آدم ، کامپیوتر ، بخش کریپتو ، غذا ، آب و هوا ، اینترنت و… تنها 399 هزار تومن هست که میتوانید

شما میتوانید نمونه ای از این وکتور ها را در عکس های این صفحه ببینید و برای خرید و دریافت از طریق دکمه سبز رنگ اقدام کنید.

وکتور 3 بعدی ماشین

بیش از 20 وکتور 3 بعدی با کیفیت ماشین و موتور سیکلت در فایل وکتور های 3 بعدی قرار داده شده که میتوانید آنها را استفاده کرده و طراحی های خود را زیبا کنید.

وکتور آیکون شبکه های اجتماعی

بیش از 50 آیکون شبکه های اجتماعی به صورت های مختلف در فایل 6000 وکتور 3 بعدی قرار داده شده است که میتوانید آنها را دانلود کرده و برای معرفی شبکه های خود از آنها استفاده نمایید.

وکتور دست 3 بعدی

شما میتوانید بیش از 100 وکتور دست 3 بعدی را که در فایل ها قرار داده شده دانلود کرده و از آنها استفاده نمایید ، این دست ها بسیار زیبا طراحی شده اند و میتوانند به عنوان نماد یا برای اشاره به موضوع خاصی مورد استفاده قرار گیرند.

نمونه عکس وکتور های سه بعدی
نمونه عکس وکتور های سه بعدی

دسته بندی های مختلف

وکتور های سه بعدی برای شما در دسته بندی های مختلفی قرار داده شده اند که میتوانید با توجه به نیاز خود آنها را انتخاب کنید. دسته بندی هایی مانند غذا ، دست ، متاورس ، اشیاء ، NFT ، گوشی و کامپیوتر ، شبکه های اجتماعی ، ورزش ، فروشگاه ، امنیت ، بازی ، ارز های دیجیتال ، ایموجی ، ماشین و…

وکتور 3 بعدی بازی

شما میتوانید از وکتور های 3 بعدی بازی های رایانه ای و کنسول های نسل نهمی همچنین گیم پد های مختلف که در فایل وکتور ها قرار دارند استفاده نمایید ، این وکتور ها بسیار با کیفیت بوده و جلوه ای زیبا به طراحی های شما میبخشند.

نمونه عکس وکتور های سه بعدی
نمونه عکس وکتور های سه بعدی

دانلود وکتور برای فتوشاپ

شما میتوانید وکتور های ۳ بعدی را برای استفاده در طراحی های خود در نرم افزار فتوشاپ استفاده کنید ، طراحی های شما بسیار زیبا شده و میتواند جلوه ای برای نمایش شما باشد. میتوانید از طراحی های خود در بنر های تبلیغاتی ، پوستر ها و حتی پست و استوری های خود در اینستاگرام ، یوتیوب و… استفاده کنید

وکتور های ارز دیجیتال و پول

در فایل وکتور 3 بعدی بیش از 150 آیتم 3 بعدی ارز های دیجیتال ، ماینینگ ، متاورس و پول قرار داده شده و شما میتوانید برای موضوعات مرتبط خود از آنها استفاده نمایید.

نمونه عکس وکتور های سه بعدی
نمونه عکس وکتور های سه بعدی

ساخت پست و استوری

ساخت پست و استوری با این وکتور های سه بعدی بسیار زیباتر شده و به شما جلوه ای زیبا می بخشد و می تواند راهی برای شناسایی کار های با کیفیت شما باشد ، شما میتوانید هر کدام از وکتور های سه بعدی را به انتخاب خود در طراحی ها استفاده کرده و بدون افت کیفیت به عنوان پست و استوری به اشتراک بگذارید.

وکتور 3 بعدی غذا

در فایل وکتور 3 بعدی که دریافت میکنید بیش از 20 وکتور غذا و بیش از 30 وکتور انواع نوشیدنی قرار دارد که بسیار کیفیت عالی دارند و میتوانید آنها را در طراحی های خود استفاده نمایید.

دانلود بیش از 6000 وکتور سه بعدی
دانلود بیش از 6000 وکتور سه بعدی

خرید وکتور های 3 بعدی

نمونه هایی از وکتور ها را در عکس ها مشاهده کردید ، میتوانید با کلیک روی دکمه سبز رنگ زیر مبلغ آنرا پرداخت کرده و لینک دانلود مستقیم را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *